Nasz sprzęt Pilates

Tylko u Nas - ponad 10 różnego rodzaju sprzętów do Pilatesu!

Reformer Studio

Ten rodzaj łóżek posiadamy na sali do zajęć Pilates Reformer w 8- osobowych grupach. Jest to bardzo stabilny sprzęt, który zapewnia bezpieczeństwo. Twoje ciało, niezależnie od Twojego rozmiaru będzie się czuło na nim wspaniale i komfortowo.

Reformer Rialto

Posiadamy dwa łóżka Rialto. Są one przeznaczone do treningów personalnych oraz treningów w duecie, czyli w dwie osoby. Maszyna daje wiele możliwości różnych ustawień, dzięki czemu trening personalny lub trening duo będą bardziej dopasowane.

Reformer Allegro2

Najbardziej zaawansowane „łóżko” do Pilates. Jest mniejsze i węższe, przez co przeznaczone jest do bardziej dynamicznej pracy. Poza tym klienci chwalą jego niesamowity design, nowoczesny styl oraz zupełnie inny sposób działania od pozostałych maszyn. Sprzęt przeznaczony jest na treningi indywidualne, pozwala wejść na wyższy poziom treningu.

Cadillac

Jest to stabilna maszyna, dzięki której której mimo kontuzji lub bolesności zrobisz skuteczny trening personalny. Inspiracją do powstania tego imponującego sprzętu do pilatesu było szpitalne łóżko, w którym pacjenci w pozycji leżącej lub półleżącej wykonują ćwiczenia. Jest wysoki, dzięki czemu osoby z problemami w biodrach również będą mogli z niej skorzystać. Oprócz przeznaczenia rehabilitacyjnego można wykonywać wiele zaawansowanych ćwiczeń na Cadillacu. Wspaniała, różnorodna maszyna, która pozwoli Ci odkryć wiele ukrytych mięśni.

Beczka

Ulubiony sprzęt przez naszych podopiecznych. Można wspaniale na niej rozciągnąć mięśnie oraz zatrzymać się na chwilę oddechu. Pozwala głęboko odkryć swoje ciało oraz poczuć miejsca, które są niedostępne podczas innych aktywności fizycznych. Poza rozciąganiem służy również do podstawowych oraz zaawansowanych ćwiczeń, które są wspaniałym uzupełnieniem treningu.

Ped-o-pull

Wyjątkowy sprzęt, który nauczy Cię jak wyciągać kręgosłup w stojąc. Ćwiczenia stojące są szczególnie istotne dla Twojego ciała, ponieważ Twój mózg uczy się jak masz utrzymać poprawną postawę podczas chodzenia, czy innej pozycji pionowej. Na tym przyrządzie można wykonywać zdrowe przysiady, nauczyć się wyciągania sylwetki oraz dzięki podpiętym sprężynom wzmocnić również górne partie oraz brzuch.

JumpBoard

Jest to platforma przeznaczona do treningu cardio oraz treningu interwałowego. Podpina się ją do reformera i dzięki temu możesz skakać utrzymując bezpieczną, poziomą pozycję wykorzystując do tego mięśnie brzucha. Wspaniała opacja dla osób, które chcą spalić tkankę tłuszczową oraz popracować nad wydolnością.

Wieża/springboard

Jest to uproszczony odpowiednik cadillaca. Stabilny sprzęt, który sprawdzi się w rehabilitacji oraz treningu zaawansowanym. Pozwala na pozycje stojące, które są szczególnie polecane, żeby nauczyć się utrzymać poprawną postawę, a także leżące w przypadku leczeniu po kontuzji lub prewencji.

Krzesło

Bardzo ciekawy sprzęt dla wszystkich naszych podopiecznych. Nauczy Cię jak poprawnie siedzieć oraz jak poprawnie stać oraz chodzić. Na krześle można wykonywać bardzo zaawansowane ćwiczenia, które pomogą Ci poczuć bardziej swoje ciało oraz na zawsze je zmienią. Świetnie wyrównuje dysproporcje między prawą a lewą stroną ciała i jest niezwykle skutecznym urządzeniem.

Łuki

Posiadamy dwa rodzaje łuków, dopasowujemy w zależności od kształtu Twojego kręgosłupa. To małe urządzenie potrafi wyciągnąć Cię w każdym kierunku w niezwykle skuteczny sposób. Używamy tego sprzętu na treningu w 8- osobowych grupach oraz na treningu personalnym oraz w duecie (w dwie osoby). Można na nim ćwiczyć też brzuch, czy pośladki, tak aby Twój kręgosłup był bezpieczny.

Arm Chair

Wyjątkowy sprzęt, na którym można ćwiczyć w pozycji siedzącej oraz klęczącej. Rewelacyjnie działa na wzmocnienie górnych partii ciała oraz brzucha, jak i zwiększa mobilność kręgosłupa. Jest wspaniałym uzupełnieniem pozostałych sprzętów i pozwala na odkrycie zupełnie innych mięśni głębokich. Zaprojektowany specjalnie, by jeszcze lepiej popracować nad prawidłową postawą ciała.