Ceny naszych usług

Cennik

Trening indywidualny/ fizjoterapia/ kinezyterapia/ masaż leczniczy

W naszym Studio kupując jeden pakiet, możesz zamiennie stosować trening, fizjoterapię, kinezyterapię lub masaż leczniczy, zgodnie z zaleceniami fitoterapeuty prowadzącego.

20 wejść2600 zł
10 wejść1400 zł
5 wejść800 zł
1 wejście170 zł

Pilates Reformer

W naszym Studio kupując jeden pakiet Pilates Reformer możesz zamienić jedno wejście pakietu na 30-minutową fizjoterapię/ masaż

6 wejść350 zł
1 wejście80 zł

MASAŻE RELAKSACYJNE

1. Masaż ciepłym olejem oraz rozgrzanymi kamieniami wulkanicznymi

Wyjątkowo rozluźniający zabieg z wykorzystaniem ciepłego oleju na bazie wyłącznie ekologicznych składników z elementami masażu kamieniami wulkanicznymi, które dodają energii zmęczonemu ciału. Cały zabieg odbywa się w towarzystwie aromatycznych świec dobranych indywidualnie do Twoich potrzeb i upodobań. Masaż jest polecany dla osób, które potrzebują się odstresować i poczuć głębokie rozluźnienie w ciele. 

30 minut90 zł
60 minut170 zł
90 minut210 zł

2. Masaż Regeneracja i Detoksykacja

Zabieg rozpoczyna się intensywnym peelengiem solą himalajską z dodatkiem aromatycznej lawendy, które posiadają właściwości uwalniania z toksyn oraz powoduje, że skóra staje się miękka i delikatna. Po peelingu przechodzimy do intensywnego masażu kręgosłupa (łącznie 60 minut) lub całego ciała (łącznie 90 minut) ciepłym olejem, który rozluźnia napięte mięśnie i powoduje, że zabieg jest wspaniałym, relaksującym przeżyciem. 

60 minut170 zł
90 minut210 zł

3. Kobido – NOWOŚĆ!

Japoński lifting, jest to manualny, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. Dzięki niemu skóra staje się odżywiona oraz lepiej napięta. Zabieg jest polecany osobom, które cierpią na zbyt duże napięcia w okolicach twarzy, również przy zaciskaniu zębów (bruksizm). Poza działaniem liftigującym kobido ma działanie terapeutyczne i powoduje ulgę dla zmęczonych mięśni.  

60 minut170 zł

4. Bańka antycellulitowa

Bańka chińska uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych kuracji antycellulitowych. Wspomaga przepływ limfy, zwiększa ukrwienie, dotlenia tkanki oraz działa na nią silnie pobudzająco, zwiększając tym samym podatność skóry na wchłanianie składników aktywnych z preparatów antycellulitowych. Zabieg zaczyna się masażem bańką, następnie przechodzimy do masażu manualnego, a na zakończenie zostaje użyty balsam antycellulitowy. Na życzenie klienta istnieje możliwość użycia foli na koniec zabiegu w celu zwiększenia działania termoaktywnego.

30 minut90 zł
60 minut170 zł

Przełożenie lub odmowa wizyty wymaga poinformowania nas 24 godziny przed planowanym terminem.

Cennik - MS Studio